Vi anvender cookies for at gøre din oplevelse bedre. For at imødekomme det nye e-Privat direktiv, skal vi bede om din samtykke til at indstille cookies. Lær mere.
LWF laptopskab med hjul er konstrueret med en 1 mm tyk stålvæg. Der er mulighed for opladning.
Denne computervogn er således egnet til virksomheder og skoler, som ønsker en sikker og mobil opbevaring af bærbare computere og tablets.
Computervogne har kapacitet til 10 tablets. Egnet til laptops størrelser: 13” 15” eller 15,6”.
Dette mobile computerskab er udstyret med ventilation og jordede stikkontakter for optimal sikkerhed.
For at læse mere om de stik, der anvendes i vores sikkerhedsskab for computere, søg i vores FAQ.
Denne computervogn fås med nøglelås.
| Navn | LFW Computervogn - 10 Laptops med Opladning - Nøglelås |
|---|---|
| Model | Orgami Sistec LFW Laptop Trolley |
| Modelserie | LFW Computervogn - LWF laptopskab med hjul er konstrueret med en 1 mm tyk stålvæg. Der er mulighed for opladning. Denne computervogn er således egnet til virksomheder og skoler, som ønsker en sikker og mobil opbevaring af bærbare computere og tablets. Fi |
| Farve | Lysegrå (RAL 7035) |
| Leveringstid | Ring for leveringstid |
| Skabsform | Fritstående Skab |
| Egnet til | Computere |
| Indbrudsklasse | Ingen klassificering |
| Lås | Nøglelås |
| Nøgler inkluderet | 2 (flere nøgler mod gebyr) |
| Kapacitet - Computere | 10 Computere, med opladning |
| Opladning | Seperat strømstik til hver Bærbar / Tablet |
| Vægt - kg | 49 |
| Højde - udvendig (mm) | 1250 |
| Bredde - udvendig (mm) | 530 |
| Dybde - udvendig (mm) | 500 |
| Højde - indvendig (mm) | 85 kr |
| Bredde - indvendig (mm) | 340 kr |
| Dybde - indvendig (mm) | 385 kr |
| Døråbning - Vinkel | 180 Grader - Udvendige Hængsler |
The most common charger for computers and electrical devices in Europe is the schuko plug, that has two round sticks for charging (230v 16A). This is the standard for most SafeGear safes. In countries like Denmark however, the earthing has an extra stick in the socket. Please conslut SafeGear if you need a different socket for your safe.